Ср. Май 25th, 2022
Чому цифрова блокада відкине Росію на 30 років назад: Федоров розповів Der Spiegel про сучасні технології для перемоги у війні

Міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров розповів Der Spiegel, як в країні використовують сучасні технології для перемоги у війні.

Про це повідомив міністр у Telegram.

«Чому цифрова блокада відкине Росію на 30 років назад. А також чому SAP та інші компанію можуть та мають зробити більше. Деталі за посиланням», — розповів Федоров.

Невдовзі після російського вторгнення міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров закликав хакерів у всьому світі вести цифрові війни проти Росії. В інтерв’ю він розповідає, як діє «ІТ-армія», куди вона атакує і як намагається вплинути на думку в Росії.

«Моя команда і я в центрі дій. Ми зберігаємо спокій, тому що у нас багато роботи і немає часу для хвилювань. Ми працюємо цілодобово, щоб підтримувати та розширювати наші цифрові послуги для війни. Я не хочу говорити, де я точно перебуваю, особливо після того, як сайт ФСБ та різні інші сайти не працюють кілька днів», — відповів Федоров на запитання про його місцеперебування.

Також він розповів, що українці витратили роки на створення ефективної цифрової держави та покращуючи нашу кібербезпеку в цьому процесі.

«Кібератаки були поширеними ще до війни. Ми будували оборону, але ніколи не переходили в наступ. За дні до вторгнення було кілька надзвичайно великих атак з російської сторони. Коли почалося вторгнення, ми контратакували», — додав він.

За його словами, «ІТ-армія» складається з окремих осіб і компаній, які володіють навичками в галузі кібербезпеки. Підозрюю, що беруть участь не лише українці – допомагають іноземні ІТ-спеціалісти та компанії.

«Результати приголомшливі. Залучені сотні компаній, тисячі спеціалістів, сотні тисяч волонтерів. Ми публікуємо публічні цілі в каналі Telegram. У нас там трохи більше 300 тис. членів. Але є також приватні дискусії, які ми в основному ведемо з компаніями», — сказав Федоров.

Нагадаємо, американська продуктова IT-компанія Netcracker йде з російського ринку. 

Компанія зупиняє в РФ продаж та інвестиції, а також закриває навчальні центри і припиняє найм людей. 

Про це повідомив віцепрем'єр-міністр — міністр цифрової трансформації Михайло Федоров у Telegram.

Також Epic Games пожертвує Україні прибуток з нового сезону гри Fortnite.

Читайте також:

Як підключитись до супутникової системи Starlink: Інтернет Ілона Маска вже у всій Україні
PayPal повноцінно запрацювала в Україні
Дополнительно:
Чому цифрова блокада відкине Росію на 30 років назад: Федоров розповів Der Spiegel про сучасні технології для перемоги у війні

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.