Вс. Май 29th, 2022
Лукашенко знову обдурив Путіна - радник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко

Білорусь мала долучитися військами щодо підтримки «спецоперації» РФ в Україні, але «бацька» схоже дав задню.

Про це розповів радник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко.

За його словами, Лукашенко на зустрічі у Кремлі давав Путіну обіцянку наступати на Україну не пізніше 21 березня, через це днями з Києва було повністю евакуйовано залишки дипломатичної місії Білорусі.

«Завдання, яке було поставлено Лукашенку — це масований наступ на Львів через Волинь з метою перерізати всі дороги, що ведуть до ЄС і якими в Україну йде постачання зброї зі США, Британії, країн ЄС. Особливо це стало важливим для Путіна після схвалення Конгресом США пакета допомоги на 13,6 мільярда доларів, який включає в себе в тому числі 9 000 протитанкових комплексів Javelin, що більше, ніж кількість всіх танків, САУ і бронемашин в армії вторгнення РФ», — розповідає Геращенко.

Через те, що білоруси не хотять воювати з українцями, в оточенні Путіна опрацьовується варіант насильницького усунення Лукашенка від влади шляхом перевороту, який планується організувати спецслужбами РФ разом з їхніми агентами в КДБ і збройних силах Білорусі.

Лукашенко вже знає про плани Путіна та може розпочати «чистку» свого оточення від агентів Путіна.

Нагадаємо, що у Білорусі відбувається масовий флешмоб проти участі в російсько-українській війні. По всій країні розклеєні листівки «Живи заради Біларусі, а не вмирай заради Росії».
Дополнительно:
Лукашенко знову обдурив Путіна - радник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.