Ср. Май 25th, 2022
На Сумщині ЗСУ з одного пострілу знищили "супер-пупер" танк окупантів

У Сумській області Збройні Сили України знищили артиерією частину колони російської техніки, а окупанти, які вижили, втекли на кладовище.

Про це розповів голова Сумської ОДА Дмитро Живицький.

«На території області було знищено якийсь супермодний танк Чорний орел (танк Т-80УМ2 «Чорний орел», – Ред.), який, за словами росіян, обладнаний “найсучаснішими засобами захисту”. Але в Росії, як завжди, мабуть вкрали гроші, і  цей танк було знищено з першого пострілу», – розповів голова Сумської обласної військової адміністрації Дмитро Живицький.

На «Мілітарному» повідомили, що ЗСУ збили не «Чорний орел», а російський танк Т-80У на якому був встановлений активний захист “Дрозд”. “Дрозд” – система активного захисту танків, яка має перехоплювати снаряди, які летять в танк. Комплекс має 8 напрямних, по 4 з кожного боку башти.

Ракета калібром 107 мм важить 9 кг, початкова швидкість 190 м/с. Підрив захисної ракети відбувається з відривом від 6 до 8 метрів від танка.

Система повинна забезпечити перехоплення ракет, що летять зі швидкістю від 70 до 700 м/с. При підриві бойової частини ракети утворюється уламкове поле. Швидкість уламків 1600 м/с, вага уламка близько 3 г.

Нагадаємо, що на півдні України одна з окремих десантно-штурмових бригад ДШВ ЗСУ знищила підрозділ зрадників з окупованого Перевального.
Дополнительно:
На Сумщині ЗСУ з одного пострілу знищили "супер-пупер" танк окупантів

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.