Сб. Май 28th, 2022
Окупанти обстріляли 135 лікарень, 9 зруйнували вщент, беруть медиків у заручники – Ляшко

Від початку війни система охорони здоров’я не припинила своє функціонування – як медична, так і фармакологічна. Однак російські окупанти, нехтуючи всіма міжнародними конвенціями, продовжують цинічно руйнувати медичну інфраструктуру.  

Про це під час брифінгу в Медіа Центрі Україна сказав міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко.      

«За цей період російські терористи обстріляли 135 лікарень, 9 зруйнували вщент, 43 машини екстреної допомоги було обстріляно. Наразі 6 медиків вбито, 16 мають тяжкі поранення. Вчора в заручники були захоплені співробітники екстреної медичної служби, які супроводжували гуманітарні коридори. Але з ними все добре, вони повернуті до України і готові продовжувати свою роботу», — сказав він.

Віктор Ляшко розповів, що наразі вже близько 10 тисяч аптечних закладів відновили свою роботу, до кінця тижня мають запрацювати 12 тис. аптек. Фармакологічні заводи також працюють. Лишається проблема з логістикою, викликана бойовими діями та обстрілами.

Нагадаємо, вчора Всесвітня організація охорони здоров'я (World Health Organization (WHO) підтвердила шість додаткових повідомлень про атаки на медичні заклади і медичних працівників в Україні.

«Загалом, станом на 20 березня ми підтвердили 52 атаки за 25 днів», — повідомили в організації.

Це понад дві атаки на добу.

«Це неприпустимо. Медзаклади і медпрацівники повинні бути захищені завжди», — додали у WHO.
Дополнительно:
Окупанти обстріляли 135 лікарень, 9 зруйнували вщент, беруть медиків у заручники – Ляшко

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.