Вс. Май 29th, 2022
Під Львовом іноземні медики розгорнули польовий госпіталь: там лікують усіх, хто цього потребує

Неподалік Львова американські медики розгорнули польовий госпіталь. Там безкоштовно і цілодобово допомагають усім, хто цього потребує.

Про це йдеться у сюжеті ТСН. 

Операційна, реанімація і навіть пологова зала. У мобільному шпиталі чимало відділень, зокрема і травматологія, де і наші лікарі тут зможуть надати швидку і кваліфіковану допомогу. Тут на пацієнтів чекають сучасна апаратура і досвідчені американські лікарі. 

«Маємо 60 станціонарних ліжок, але готові щодня оглядати до 200 людей. Є дві операційні кімнати, 4 лабораторії, рентген і всі необхідні медикаменти. Можемо оперувати і дорослих, і дітей», — каже координатор шпиталю Джон Трок. 

Польовий шпиталь розгорнула міжнародна гуманітарна організація «Сумка Самарянина». Про клініку львівянка Софія дізналася з Інтернету. Прийшла, каже бо її сімейна лікарка виїхала за кордон. А це — Петро з Павлограда. У Львові вже тиждень і теж вирішив скористатися допомогою американських лікарі.

Від початку війни лише до Львова приїхало понад 200 тисяч вимушених переселенців. Медичні заклади міста наразі справляються, але мобільний шпиталь, кажуть тутешні лікарі — неабияка підмога

«Дуже багато людей розселені по Львову, вони не приписані ні до сімейних лікарів, а це така можливість в ургентеому порядку створити лікарню яка буде допомагати нашій медичній системі», — каже голова Львівської ВЦА Максим Козицький. 

Свою допомогу американським лікарям прийшов запропонувати львівський лікар, певен його знання і руки тут не будуть зайвими

«Я подумав можливо десь моя допомога буле потрібна, бо я навчався в Америці, допомагаю тут трошки нашим добровольцям, трошки волонтерам. Я сам вертибролог знаєте проблеми спини, я думаю це потрібно завжди і всюди», — каже український лікар. 

У польовому шпиталі працює півсотні лікарів, частина з них має досвід роботи в Іраку. Усе необхідне для надання допомоги медики привезли зі собою. Ще один подібний заклад цього тижня запрацює неподалік українсько польського кордону. Його розгорнуть ізраїльські медики.

Читайте також:

Тіна Кароль у Польщі зібрала понад 42 мільйони гривень для допомоги в Україні
На Дніпропетровщині українська ППО збила ворожий безпілотний апарат
13 держав світу підписали заяву щодо модернізації української ППО — Стефанчук
Дополнительно:
Під Львовом іноземні медики розгорнули польовий госпіталь: там лікують усіх, хто цього потребує

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.