Вс. Май 29th, 2022
"Хотів стрибнути для них": олімпійський чемпіон з Італії присвятив Україні медаль Чемпіонату світу

Олімпійський чемпіон Токіо-2020, італійський легкоатлет Джанмарко Тамбері здобув бронзову нагороду в стрибках у висоту на Чемпіонаті світу з легкої атлетики в приміщенні у сербському Белграді.

Окрім медального успіху, Тамбері запам’ятався яскравою підтримкою України, яка бореться з російською агресією. Під час оголошення учасників італієць вийшов у синьо-жовтій масці.

На його правій руці була наліпка з українським прапором, а також написані прізвища двох українських стрибунів у висоту: Богдана Бондаренка та Андрія Проценка, з якими він раніше часто змагався на міжнародних турнірах. Цього разу українські атлети залишилися захищати батьківщину від окупантів.Після завершення змагань Тамбері заявив, що присвячує свою медаль Україні.

«Дуже радий, що здобув «бронзу» на Чемпіонаті світу. Це був непростий турнір. Данина Бондаренку та Проценку? Хотів стрибнути і для них також», — сказав італійський легкоатлет.

Нагадаємо, Україна завершила світову першість у Белграді з двома медалями. Ярослава Магучіх завоювала «золото» в стрибках у висоту, а Марина Бех-Романчук виграла «срібло» в новій для себе дисципліні — потрійному стрибку.

Читайте також:

Бех-Романчук присвятила «срібло» чемпіонату світу українському народу

«Припиніть удавати, що війни немає! Росія напала на Україну»: Магучіх емоційно висловилася після «золота» на ЧС

Українська легкоатлетка — про готовність захищати батьківщину: Краще помремо, ніж жуватимемо шмарклі
Дополнительно:
"Хотів стрибнути для них": олімпійський чемпіон з Італії присвятив Україні медаль Чемпіонату світу

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.