Вс. Май 29th, 2022
"Росіяни хотіли, щоб їх зустрічали з квітами, тому ЗСУ зустрічають їх з "Піонами": в Міноборони розповіли, чим нищать ворога

Міністерство оборони України повідомило, що українські артилерійські установки 2С7, які частіше називають «Піонами» завдають ворогу максимальних втрат.

Про це йдеться у Фейсбуці Міноборони.

«Росіяни хотіли, щоб їх зустрічали з квітами. Тому українські захисники зустрічають їх з «Піонами». Самохідні артилерійські установки 2С7 цілодобово гостинно «насипають» російським загарбникам», — заявили в Міноборони.

Українські військові кажуть, що за допомогою «Піонів» нищать переважно скупчення ворожої техніки. Вдається також ліквідувати колони з запезпеченням окупантів, внаслідок чого росіяни залишаються без пального і не можуть просунутися далі.

«Через роботу нашої артилерії й артилерійських підрозділів, противник не може прорвати нашу лінію оборони», — каже один з українських військових.

Нагадаємо, у Сумській області Збройні Сили України з першого пострілу знищили надсучасний російський танк «Чорний орел», а окупанти, які вижили, втекли на кладовище. 

Читайте також:

Кожні дві хвилини в Україні гине один окупант — Центр протидії дезінформації
Під Чугуєвом ЗСУ збили ворожий винищувач, той загорівся та упав на територію Росії
СБУ затримала шпигуна окупантів на Волині
Дополнительно:
"Росіяни хотіли, щоб їх зустрічали з квітами, тому ЗСУ зустрічають їх з "Піонами": в Міноборони розповіли, чим нищать ворога

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.