Ср. Май 25th, 2022
"Заходиш до будь-якої квартири і береш, що хочеш": СБУ перехопило розмову окупантів-мародерів

Розбагатіти в Україні – не проблема: заходиш до будь-якої квартири і береш, що хочеш. Так говорить черговий загарбник на нових перехоплених розмовах СБУ.

Служба безпеки має безліч доказів, що мародерство серед окупантів набуло таких масштабів, що скоро стане їхньою єдиною метою перебування в Україні.

«Загарбники, не криючись, вихваляються рідним про свої «здобутки». Як ось цей, чия військова частина базується на Донеччині. Він телефонує дружині з української SIM-карти, яку «знайшов» разом із мобільним телефоном. Але це не єдиний його трофей. Вихваляється годинником за 40 тисяч, Play Station-4 та 80 тисячами гривень. Щоб вразити дружину, переводить цю суму в рублі. «Добитчик», вочевидь, ще не знає, як санкції знецінили їхню валюту», — йдеться у повідомленні СБУ.

Російський мародер розповідає, що дехто з його однополчан «приїде додому – іпотеку закриє».»Та поки орки фантазують, як витрачатимуть награбоване, українські військові нищать їх на всіх фронтах. І наша перемога зовсім скоро! Слава Україні!» – йдеться у повідомленні СБУ.

Нагадаємо, за 25 днів війни наші військові по всіх напрямках знищили вже майже 15 тисяч окупантів. Якщо порахувати, що конфлікт триває вже 24 дні — це 576 годин або 34 560 хвилин. Тобто кожні дві хвилини в Україні гине один російський солдат.

Читайте також:

«Це означатиме третю світову війну»: Зеленський допустив провал переговорів із Путіним і розповів про наслідки
Напад Росії на Україну: як починалось путінське вторгнення
Що повинен знати кожен українець в умовах війни: правила та поради
Дополнительно:
"Заходиш до будь-якої квартири і береш, що хочеш": СБУ перехопило розмову окупантів-мародерів

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.