Ср. Май 18th, 2022
Розглядають альтернативні варіанти аж до бідонів: в Росії дефіцит тари для молока та соків

У РФ почали зриватися поставки соків і молока до магазинів через дефіцит пакувальних матеріалів — картону і тетрапаку. Компанії розглядають альтернативні варіанти тари.

Про це з посиланням на 2 ритейлерів та представника великого виробника продуктів харчування, пишуть «Ведомости».

Зазначається, що наразі учасники ринку фіксують дефіцит тетрапаку (упаковка, що складається з кількох шарів картону, поліетилену та фольги) та картону. Є також складнощі із закупівлею плівок через брак сировини.

Як відомо, на тлі вторгнення РФ до України кілька великих виробників упаковок, включаючи Elopak та Stora Enso, зупинили виробництво в Росії.

У таких умовах компанії розглядають альтернативні варіанти тари для молока та соків, аж до бідонів, повідомив один із великих виробників, що працюють з торговими мережами.

Так, представник «ВкусВілла» підтвердив, що компанія очікує на труднощі з постачанням упаковки з тетрапаку та пюрпаку і вже почала тестувати вітчизняні аналоги.

Тим часом нестача пакувальних матеріалів вже призвела до зростання цін: транспортний гофрокороб від лютого здорожчав на 30%, поліпропіленова плівка — на 100%, картонні пачки для солі — на 122%, фасувальна поліетиленова плівка — на 89%.

Нагадаємо, що у РФ чекова стрічка серйозно здорожчала та почала зникати в постачальників — запаси вичерпались у 2 із 4 постачальників.

Читайте також:

Аеропорт «Шереметьєво» відправив 40% персоналу у простій через санкції
Росія скоює в Україні воєнні злочини, ЄС розгляне можливість запровадження нафтового ембарго — Боррель
У Польщі задумалися, як відібрати майно у російських олігархів

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.
Дополнительно:
Розглядають альтернативні варіанти аж до бідонів: в Росії дефіцит тари для молока та соків

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.