Вс. Май 22nd, 2022
У Запорізькій області СБУ взяла під контроль об'єкти з великим обсягом хімречовин

В Запорізькій області посилили охорону об'єктів, де великі обсяги хімічних речовин.

Про це повідомили у пресслужбі Запорізької обласної військової адміністрації.

“На території області зосереджені практично всі основні галузі промисловості. Основу складають металургійний та енергетичний комплекси. На території області зареєстровані хімічно-небезпечні підприємства, технологічний процес яких використовує хімічні речовини — хлор, аміак та інші”, — йдеться у повідомленні.

На тих об’єктах, де виробничий процес цього не дозволяє, а обсяги хімічних речовин достатньо великі, до спеціалізованих служб підприємств для посилення контролю долучена СБУ.

Зазначається, що після початку вторгнення Російської Федерації всі ці підприємства перейшли у режим посиленого контролю за умовами використання та зберігання хімічних речовин 1-4 класу небезпеки. 

Наприклад, частиною об’єктів вжито заходів щодо максимальної мінімізації ризиків — аміак практично весь стравлено через ємності з водою. Таким чином загрози від витоку аміаку ліквідовано.

Як повідомлялося, на світанку 21 березня внаслідок російського ворожого обстрілу на Сумщині пошкоджено резервуар з аміаком ємністю у 50 тон. Станом на 05:00 спостерігався незначний витік аміаку. О 7:15 його локалізували. Зона ураження становила близько 2.5 км. Внаслідок атаки окупантів одна особа травмована — це працівник підприємства.
Дополнительно:
У Запорізькій області СБУ взяла під контроль об'єкти з великим обсягом хімречовин

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.