Вс. Май 29th, 2022
Зеленський розповів про "капкан" Путіна для ймовірного початку Третьої світової війни

У планах президента Росії Володимира Путіна – не лише захопити Україну, а й країни Балтії, а також встановити контроль над іншими країнами в Європі, як це свого часу робив Радянський Союз. І на переговорах російська сторона спеціально висуває такі вимоги, щоб Україна точно від них відмовилася і щоб у Кремля було виправдання, що, мовляв, Київ не захотів. Це все може призвести до початку Третьої світової війни.

Про це президент України Володимир Зеленський сказав в інтерв'ю суспільним мовникам, яке 21 березня показали в ефірі українських телеканалів.

«Це значить, що все ж таки він (Путін — ред.) і не збирався закінчувати цю війну, що в його планах Україна — це як проміжок до того результату, про який він говорив, щоб піти далі на Європу. Перш за все балтійські країни — ті країни, які входили до Радянського Союзу, а також інші країни, в яких була радянська армія, де Радянський Союз мав вплив. Я це говорив і нашим партнерам, і пану Шольцу (канцлеру Німеччини — ред.) говорив, що ви можете отримати на кордонах російських військових, якщо вони підуть. Але ми точно розуміємо, що це точно Третя світова війна тоді», — сказав Зеленський.

Провал переговорів щодо завершення війни Росії проти України означатиме, що в Москви й не було бажання завершувати бойові дії, а в глобальних планах – загарбання Європи.

«Я сказав, що якщо проваляться наші з ним перемовини, то це буде точно говорити, що він не випадково ставить такі умови, від яких Україна повинна відмовитися. Це такий капкан — поставити такі умови, щоб ми не змогли погодитися для того, щоб потім сказати: «Так, я ж пішов, вони ж просто не захотіли миру»», — зазначив Зеленський.

Читайте також:

Напад Росії на Україну: як починалось путінське вторгнення
Що повинен знати кожен українець в умовах війни: правила та поради

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.
Дополнительно:
Зеленський розповів про "капкан" Путіна для ймовірного початку Третьої світової війни

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.