Вс. Май 29th, 2022
Росіяни готуються до партизанської війни на своїй території – розвідка

Росіяни готуються до партизанської війни на своїй території. Про це повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони України.

Зазначається, що Міністерство транспорту РФ зобов’язує забезпечити взаємодію російської залізниці з МВС та ФСБ.

«Підвищені заходи безпеки пов’язані із «загрозою втручання в роботу об’єктів транспортної інфраструктури, що знаходяться на кордонах Ростовської області і Краснодарського краю». Вперше контрдиверсійні заходи на російській залізниці були введені з початком агресії проти України на короткий термін з розрахунком на швидкий бліц-криг. Після провалу початкового плану їхню дію регулярно продовжують і посилюють», – йдеться у повідомленні.

За даними розвідки, підвищення готовності пов’язане, зокрема, з діями білоруських «рейкових партизан», які цілеспрямовано виводять з ладу залізничне сполучення з Україною, щоб ускладнити доставлення підкріплення в зону бойових дій:

«Недавні ж вибухи поблизу Бєлгорода на місцевій нафтобазі і складах боєприпасів посіяли паніку і в сусідніх російських регіонах РФ. Цим покладено початок партизанській війні і перенесення бойових дій на територію РФ».

Раніше розвідка опублікувала ще один список рашистів, причетних до знищення населення у Київській області.

Дополнительно:
Росіяни готуються до партизанської війни на своїй території – розвідка

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.