Сб. Май 28th, 2022
Російські військові планували захопити Білорусь – розвідка

Здобуті воєнною розвідкою України документи свідчать про підготовку 1 танкової армії Росії до вторгнення та захоплення території Білорусі. Про це повідомило Головне управління розвідки Міністерства оборони України.

Після фальсифікацій президентських виборів в Білорусі збройні сили РФ розробили план вторгнення та придушення народних протестів.


[GALLERY_BLOCK]


Окупація Білорусі планувалася під приводом уникнення втягування Росії «в Европейском континентальном районе в региональную или широкомасштабную войну со странами – членами НАТО на Западе».

Одним з доказів підготовки РФ до військової агресії проти сусідньої держави є «Легенда к замыслу на перегруппировку соединений и воинских частей 1 танковой армии в район выполнения задачи».

Раніше самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко заявляв, що білоруси не планують брати участь у війні Росії проти України. Однак з території Білорусі ведуться ракетні удари по нашій державі.

У квітні Олександр Лукашенко поклався вірності російському президенту Володимиру Путіну, по суті заявивши про військову підтримку.

Дополнительно:
Російські військові планували захопити Білорусь – розвідка

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.