Вс. Июн 26th, 2022
Акт агресії Росії не може залишитися непокараним - генерал США

А тому США та союзники готові надавати Україні озброєння, оскільки неспровокованою війною РФ хоче порушити світовий порядок. 

Про це 15 червня під час брифінгу за результатами «Рамштайн-3» сказав голова об'єднаного комітету начальників штабів США Марк Міллі

«Україна під час війни бореться до останнього клаптика землі та відвойовує свою територію. Міністр оборони та всі, з ким зустрілися сьогодні, сказали, що нададуть Україні зброю, щоб захиститись від нападу та зберегти свою суверенність. Для світу є важливим, що станеться в Україні далі. Зараз на кону світовий порядок. І щоб попередити великі країни, щоб вони не захоплювали менші країни, Україна зараз під загрозою і ми продовжуємо її підтримувати, як свого союзника. Через дії РФ під загрозою також світовий порядок. Міжнародна спільнота більше не дозволить, щоб цей акт агресії Росії залишився непокараним», — сказав Міллі.

Нагадаємо, президент США Джо Байден 15 червня оголосив про надання нової військової допомоги для України. Американський лідер зазначив, що він розмовляв з українським президентом Володимиром Зеленським та поінформував його про надання нової військової допомоги ЗСУ.

Читайте також:

Керченський міст є ціллю номер один після отримання зброї — генерал Марченко
Збільшення чисельності окупаційних військ та обстріли українських позицій на півночі: головне зі зведення Генштабу ЗСУ
Вторгнення Росії становить небезпеку не лише для України: міністр оборони США заявив про загрозу для Європи
Дополнительно:
Акт агресії Росії не може залишитися непокараним - генерал США

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.