Вс. Июн 26th, 2022
Бойкот російським спортсменам: Андрій Шевченко та 1+1 media запускають проєкт "Спортивний фронт"

Проєкт «Спортивний фронт» — це масштабна комунікаційна кампанія, а також серія ініціатив, відеороликів та акцій, покликаних привернути увагу міжнародного спортивного ком'юніті до війни в Україні.

Мета кампанії — блокування російських збірних та команд, бойкот спортсменів-росіян, які висловилися «за війну» або не озвучили свою позицію, та всебічна підтримка українського спорту.

«Через війну в Україні всі стадіони замовкли. Тишу розірвали російські обстріли, вибухи російських ракет і російських фосфорних бомб. Тишу розірвали крики українських жінок і сльози українських дітей. Більшість російських спортсменів замовкли. Це мовчання і далі вбиває українців. 

Українські стадіони замовкли. Проте ми, спортсмени всього світу, не маємо мовчати. Закликаю кожного підтримати бойкот російських спортсменів, збірних та команд поки триває війна в Україні. Підтримайте Україну на спортивному фронті. Мовчання вбиває», — сказав Шевченко у своєму зверненні.

Раніше ТСН Проспорт писав, що Андрій Шевченко взяв участь у благодійному матчі в Лондоні. Виручені кошти спрямують на підтримку дітей з усього світу. Організатори турніру передадуть частину коштів для дітей з України, які постраждали внаслідок повномасштабного вторгнення РФ. 

Читайте також:

«Заголовки в газетах поступово зникають»: Шевченко закликав світ не припиняти допомагати Україні

«В України намагаються вкрасти майбутнє»: Шевченко емоційно звернувся до європейської спортивної спільноти

Андрій Шевченко не стримав сліз під час інтерв'ю на італійському ТБ, говорячи про війну в Україні (відео)
Дополнительно:
Бойкот російським спортсменам: Андрій Шевченко та 1+1 media запускають проєкт "Спортивний фронт"

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.