Чт. Июн 30th, 2022
Ганна Різатдінова вперше розповіла про бойфренда та зізналася, що вони планують весілля

Спортсменка зізналася, що більше не самотня. Знаменитість вже рік зустрічається з бойфрендом.

З коханим Ганна познайомилася в Києві. Спочатку у них були професійні стосунки, які згодом переросли в романтичні. Хоча Ганна зізнається, що ще після першої їхньої зустрічі зрозуміла, що нарешті знайшла своє щастя.

«Познайомились у Києві. Він мені написав у соцмережах, якось ми так почали спілкуватися, потім зустрілися. Він мені допомагав з Академією. Якось так вийшло, що ми зрозуміли, що більше не можемо одне без одного. Я пам'ятаю, як після нашої зустрічі я зателефонувала мамі і сказала: «Мамо, все! Це воно!» – розповіла спортсменка «Зірковому шляху».

Утім, Різатдінова поки не поспішає розсекречувати, з ким саме зустрічається. Та обіцяє, що після перемоги України у війні, яку розв'язала Росія, обов'язково все розповість.

Зокрема, саме тоді Ганна й зіграє українське весілля зі своїм коханим. Бойфренд поки не освідчувався знаменитості, та в них вже були такі розмови.

«Зараз головне – щоб ми перемогли, повернулися, і тоді я думаю, що буде справжнє українське весілля. Я дуже цього хочу, але після перемоги. Мені ще не освідчувалися. Під час війни були такі думки розписатися в Україні, але це ще думки», — поділилася Ганна.

До речі, чоловік вже й знайшов спільну мову з сином Різатдінової від першого шлюбу. Вони постійно спілкуються через відеозв'язок, адже бойфренд Ганни нині в Україні, а вона ж за кордоном.

«Вони спілкуються, навіть зараз за допомогою відеозв'язку. Для мене, як для мами, це свято», — поділилася Ганна.

Читайте також:

Піаніста Євгена Хмару обікрали в потягу: «Забрали абсолютно все»
Слава Дьомін пригадав, як на початку війни написав Ані Лорак та як вона на це відреагувала
Слава Дьомін розповів про конфлікт з Білик: «Іра на мене ображена»
Дополнительно:
Ганна Різатдінова вперше розповіла про бойфренда та зізналася, що вони планують весілля

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.