Чт. Июн 30th, 2022
Коли і як закінчиться війна: Подоляк назвав завдання "мінімум" та "максимум" для України

Про це заявив радник глави Офісу президента Михайло Подоляк і назвав цілі України у війні, яку розв'язала Росія.

«Президент запропонував програму мінімум: російські війська відходять до позицій, які вони займали 23 лютого. Після — може початися мирний переговорний процес, де ми обговоримо всі претензії один до одного. Завдання максимум: територіальна цілісність у міжнародно визнаних кордонах України, програш Росії та її трансформація. Інакше вона весь час буде перебувати в пропагандистському угарі, реваншистських настроях і постійно прагнути відновити війну з новою інтенсивністю. У цьому проблема», — сказав Подоляк в інтерв'ю білоруському виданню «Зеркало».

Також Подоляк зазначив, що важко відповісти, коли саме закінчиться війна, утім додав, що війна триватиме стільки, скільки Україні буде потрібно на доведення необхідності відходу РФ з її територій.

«Це дуже складно і важко, тому що кожен день докази вимагають життів крутих хлопців. Людина — дуже складна конструкція. Вона вкладає в себе, розвивається, вчиться, відкрита, конкурентна. Ці люди створюють додану вартість для держави. Наші люди такі. Але вони гинуть. Це означає, що ми втрачаємо те, що для України вкрай важливо. Це наш золотий актив. Я б хотів знайти механізм, який зменшить нашу ціну. Мені все одно, скільки платить РФ. Для нас це висока ціна. Але тим не менш, ми будемо воювати, поки Росія не програє», — сказав він.

Читайте також:

Чи потрібно ще мобілізувати чоловіків в Україні — Арестович розповів
У Латвії окупантів оригінально привітали з Днем РФ: побажали поразки у війні проти України
РФ відновила обстріли Харкова та перекинула резерви до Сєвєродонецька: Залужний розповів генералу США про ситуацію на фронті
Дополнительно:
Коли і як закінчиться війна: Подоляк назвав завдання "мінімум" та "максимум" для України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.