Вс. Июн 26th, 2022
Колишню Джонні Деппа Ембер Герд повністю вирізали зі стрічки "Аквамен 2" – ЗМІ

Так, після того, як суд визнав Джонні Деппа невинним за трьома пунктами звинувачення в наклепі проти Ембер Герд, акторку прибрали з нової частини картини «Аквамен».

Окрім того, що саму Ембер виріжуть з фільму, планується, що фрагменти з нею перезнімуть з іншою акторкою. Як передає видання Just Jared, посилаючись на власні джерела у компанії Warner Bros, Ембер Герд звільнили через нещодавно програний нею суд та зіпсований імідж.

Подейкують, що рішення повністю прибрати Герд з «Аквамена» було прийняте після тестового показу фільму, де з нею залишили 20 хвилин екранного часу. Втім, творці фільму після погроз шанувальників бойкотувати стрічку, все ж таки зупинили співпрацю з Ембер.

Тим часом фанати супергеройської картини розмірковують, хто би міг замінити Герд у стрічці. На їхню думку, з роллю принцеси Мери добре впоралася б або Емілія Кларк, або Блейк Лавлі.

Нагадаємо, що Джонні Депп та Ембер Герд одружилися 2015 року. Шлюб тривав лише 15 місяців, а ініціаторкою розлучення стала Ембер. Подробицями особистого життя вона поділилася з британським таблоїдом The Sun. Жінка стверджувала, що Джонні наркоман, жорстокий аб'юзер та тиран. Депп своєю чергою запевняв, що Ембер бреше, та подав позов до суду проти видання The Sun.

У листопаді 2020 року Високий суд Лондона ухвалив, що газета змогла довести правдивість інформації, що містилася у статті, а Депп програв справу.

У квітні 2022 року Депп подав позов до суду проти Герд через статтю для Washington Post, в який Ембер знову розповіла, що Джонні – тиран, а вона жертва домашнього насилля. Цього разу правосуддя стало на сторону актора.

Присяжні визнали акторку Ембер Герд винною у наклепі на Джонні Деппа.

Читайте також:

Піаніста Євгена Хмару обікрали в потягу: «Забрали абсолютно все»
Слава Дьомін пригадав, як на початку війни написав Ані Лорак та як вона на це відреагувала
alyona alyona у свій день народження звернулася до фанів по допомогу
Дополнительно:
Колишню Джонні Деппа Ембер Герд повністю вирізали зі стрічки "Аквамен 2" – ЗМІ

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.