Ср. Июн 29th, 2022
Корисні продукти, які повинні бути вдома у кожного: поради дієтологині

На думку дієтологині Катерини Толстікової, є певні корисні продукти, які обов'язково повинні бути вдома, якщо ви хочете харчуватися правильно і бути здоровим. Важливо, що більшість з них можуть довго зберігатися, а тому ними можна запастись заздалегідь.

І ось повний перелік з 10 корисних продуктів:

Перлова крупа — вона є джерелом білка, клітковини, складних вуглеводів, фосфору, марганцю, селери, міді та вітамінів групи В, а ще вона доступна і може довго зберігатися.
Твердий сир — до його складу входять різноманітні корисні жири (наприклад, Омега-3), а ще сир багатий на кальцій, білок, калій, а тому допомагає зміцнити кістки і тканини організму. В сирі міститься вітамін PP, вітамін В9, селен і фосфор.
Арахіс — в цьому горіхові багато білків та жирів, а ще є клітковина, різні вітаміни (В, Е, Н і РР), магній, фосфор і калій. Однак, дієтологиня наголошує, що кількість арахісу в раціоні потрібно контролювати через велику кількість Омега-6 — ці жирні кислоти можуть нашкодити організму.
Насіння льону — в цьому продукті також міститься достатньо корисних жирів, зокрема Омега-3, а ще калій, фосфор, магній, марганець, залізо, цинк, мідь, селен та вітаміни групи В. Насіння льону можна додавати до салатів або споживати натще. А якщо подрібнити його, вийде смачна та корисна льняна каша, яку можна їсти з молоком, улюбленими ягодами та фруктами.
Свіже сало — хоч багато хто вважає, що сало шкідливе для організма, це не так. Дієтологиня підкреслює — воно є джерелом корисних жирів тваринного походження, лауринової кислоти та корисного холестерину. Ці елементи відіграють важливу роль у синтезі жовчі, вітаміну D та стероїдних гормонів.
Оселедець — слабосолений оселедець можна назвати корисним лише в тому випадку, якщо в процесі його приготування не використовували цукор та шкідливі домішки. В продукті є велика кількість білка, вітаміну D, ненасичених жирів Омега-3, калію, селену, фосфору, вітаміну В12.
Яловича печінка — цей продукт тваринного походження обов'язково повинен бути в раціоні, тому що він є джерелом заліза, міді, цинку, селену та вітамінів В2, В3, В5, В12, А, К.
Буряк — користь буряка не лише в тому, що він є джерелом резистентного крохмалу, містить складні вуглеводи, магній, калій та клітковину.
Кукурудза — в цьому коренеплоді можна знайти калій, вуглеводи, цинк, вітамін P. Водночас кукурудза корисна в будь-якому вигляді: варена, запечена тощо.
Яблука — цей фрукт можна назвати найбільш популярним серед українців. Крім цього він ще й дуже корисний. До його складу входять клітковина, корисні вуглеводи, калій, мідь, залізо та вітамін С.
Дополнительно:
Корисні продукти, які повинні бути вдома у кожного: поради дієтологині

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.