Вт. Июн 28th, 2022
На півдні окупанти примушують фермерів продавати ледь не задарма врожай, а вчителям створюють побутові проблеми

Так, на Херсонщині загарбники примушують фермерів продавати врожай за 10% від його вартості, а вчителям, які не погоджуються працювати на Росію, погрожують репресіями.

Про це повідомляє ГУР Міноборони України.

«Поблизу Нової Каховки та Берислава Херсонської області ворог примушує населення здавати закупникам з Криму 70% врожаю. Закупівельні ціни подекуди становлять близько 10% від роздрібної ціни. Одночасно діє заборона на вивезення врожаю на території, підконтрольні Україні. Відомі випадки, коли підприємці роздають полуницю та черешню населенню безкоштовно», — повідомляє розвідка.

Через масову відмову освітян проводити навчальний процес за російською програмою, окупанти в Мелітополі Запорізької області залучають на посади вчителів людей без педагогічної освіти. Також помічено збільшення кількості вчителів, відряджених з РФ та окупованого Криму.

Місцевим освітянам, які відмовились від співпраці з окупантами, створюють побутові проблеми та погрожують репресіями.

Нагадаємо, що на окупованих територіях України російські загарбники пропонують місцевим роботу «за їжу». Серед «вакансій» — прибирання завалів та поховання тіл в окупованих населенних пунктах.

Читайте також:

Російські вояки ледь не застрелили свого генерала, який примушував їх іти в наступ, той накивав п’ятами: перехоплення СБУ
«Всі до України їхати відмовляються, нас змінити ніхто не хоче»: окупанти чекають на завершення контрактів, щоб втекти з армії (аудіо)
«Він чинив опір, відкрив вогонь з автомата»: в розвідці розповіли подробиці замаху на вбивство працівника Запорізької АЕС
Дополнительно:
На півдні окупанти примушують фермерів продавати ледь не задарма врожай, а вчителям створюють побутові проблеми

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.