Сб. Июн 25th, 2022
На Запоріжжі обстріли настільки часті, що люди не встигають добігати до укриттів

Пояснити таку лють та ненависть рашистів мешканці Запоріжжя не можуть, як можуть, намагаються вижити, йдеться в ТСН.

Ворожі міни розірвались просто у дворі дитсадка, вікон не лишилося, стіни – попрошивало наскрізь.  Ворожі обстріли у Степногірську вже буденне явище. Люди не встигають забивати розтрощені шибки. Прилітає по цивільній забудові, інколи навіть не встигають добігти в укриття. Дехто навіть не намагається ховатись, щогодини – у підвали не набігаєшся. «Як воно міна, воно міна. Як вийшла і зразу прийшла, ми навіть не чули ні «виходу», ні «підходу». Тільки «бем» і все» — каже місцева мешканка.

Степногірськ, Оріхів, Комишуваха – ворог гатить всюди, куди дістає своєю артилерією. Пані Любові пощастило, вибігла з будинку, щойно розпочався обстріл і вижила. Російські снаряди зруйнували одразу кілька помешкань у 5-поверхівці. Зруйновані квартири і годинники, що зупинились одночасно.

Кількість зруйнованих будинків у Комишувасі вже бояться рахувати. Востаннє прилетіло у місцеву школу, де щойно завершили реконструкцію. І от відбудовувати доведеться заново. «Ми вже почали робити спортивний майданчик, куди також прилетів снаряд від окупантів, розбиті тепер меблі, понівечені класи, інклюзивний клас у нас тут був, бачимо, все зруйновано…», — показує голова громади Юрій Карапетян.

У військовій адміністрації упевнені: Запоріжжя втримають. І захоплені рашистами території обов’язково звільнять. Щодо відновлення майна – просять почекати. «Треба фіксувати, обов’язково, ми все компенсуємо, і держава допоможе, і в також  за рахунок країни-окупанта. Рахунки заарештовані, тому треба фіксувати, щоб ці гроші пішли конкретним людям», – переконує голова Запорізької ОГА Олександр Старух.

Загалом на Запоріжжі  зруйновано понад три тисячі цивільних будівель, але попри обстріли люди не хочуть кидати свої домівки. Вірять – скоро ЗСУ поженуть звідси ворога.

Читайте також:

На Київщині росіяни знищили відділення поліції, та понівеченому приміщенні вціліла крихка ваза

Після візиту європейських лідерів до Києва Україні можуть надати умовне кандидатство у ЄС

Ворог обстрілює Авдіївку із напрямків майже на 180 градусів: на вулицях валяються докази військових злочинів РФ
Дополнительно:
На Запоріжжі обстріли настільки часті, що люди не встигають добігати до укриттів

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.