Сб. Июн 25th, 2022
Огидне кіно, матюки на будівлі "Останкіно" та позбавлення нерухомості: як Аллу Пугачову цькують на Росії через підтримку України

А тим часом «вершки російського суспільства», не шкодуючи бруду, регулярно поливають ним прізвище артистки, йдеться у «Сніданку з 1+1».

Першим рота відкрив прокремлівський піп Андрій Ткачов – той самий, який запропонував назвати «спецоперацію» Путіна священною. Під час служби в церкві, не дочитавши молитов, він заявив, що радіє, що Алла Пугачова назавжди покинула Росію. Пугачова дала йому жорстку відповідь.Згодом голос подав і музичний критик Сергій Сосєдов. Спочатку цей прихильник «руского міра», який, до речі був членом журі одного з талант-шоу України і роками заробляв тут гроші, закликав націоналізувати розкішний маєток подружжя в елітному селі Грязь. А згодом взявся пророкувати майбутнє артистки в Ізраїлі:

«Там ніхто не буде дивитися на неї на сцені під фонограму. Та й виходити до глядача вона вже не в змозі», — сказав тоді музичний «експерт».

Згодом розговорилася «повелителька кокошників і сарафана», співачка Надія Бабкіна, з якою, до речі, Пугачова багато років товаришувала. Під час конференції в інформагенції ТАСС Бабкіна почала говорити про те, що «Пугачова зрадила батьківщину».

Потім у завданні цькувати Пугачову «еліта російської культури» пішла ще далі. 29 травня на фасаді телецентру «Останкіно» з’явився світловий напис, який, ймовірно, призначався Пугачовій:Вочевидь, лайка на стінах була лише прелюдією. Адже нещодавно журналіст Роман Супер у своїх соцмережах повідомив, що пропагандистський  «Первый канал», на якому довгий час працював чоловік примадонни Максим Галкін, готує до ефіру компрометувальний фільм про Пугачову:

«На телеканал спустилося велике документальне кіно про Аллу Пугачову, в якому артистка показана зрадницею, ренегатом та «відрижкою єльцинської епохи». Кіно настільки масштабно огидне, що зазнало критики навіть з боку керівника Дирекції інформаційного мовлення Кирила Клейменова. Керівництво каналу намагається чинити опір виходу цього фільму в ефір», — написав Супер.

Нагадаємо, що тим часом Максим Галкін їздить туром містами Ізраїлю і частину грошей від своїх виступів передає на допомогу Україні.

Читайте також:

Оля Полякова повертається до України і зізналася, де надалі вчитиметься її старша донька
Валентина Хамайко про те, чому з чотирма маленькими дітьми не поїхала з України: «Я лейтенант запасу»
Колишню Джонні Деппа Ембер Герд повністю вирізали зі стрічки «Аквамен 2» – ЗМІ
Дополнительно:
Огидне кіно, матюки на будівлі "Останкіно" та позбавлення нерухомості: як Аллу Пугачову цькують на Росії через підтримку України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.