Ср. Июн 29th, 2022
Окупанти відібрали у фермерів увесь врожай черешні: масово везуть з Мелітополя до Криму

Спочатку до анексованого Криму вагонами відправляли зерно. Тепер настала черга відомої мелітопольської черешні та насіння соняшника. 

Про це розповів міський голова Мелітополя Іван Федоров на YouТube-каналі «Україна 24».

За його словами, грабує окупаційна влада не лише великі пдприємства, а й за безцінь забирає ягоди у маленьких фермерів.

«Два основні підприємства — «Мелітопольська черешня» та державне дослідне підприємство, яке вирощує черешню, вже майже пограбували. Забирають повністю 100% урожаю, поставили там своїх псевдо урядників. Також відбирають по 10 гривень за кілограм у наших невеликих фермерів, які вирощують на своїх деревах черешні», – розповів він.

Окрім черешні, росіяни почали забирати у фермерів на елеваторах насіння соняшника. Федоров наголошує, що таким чином окупанти крадуть сільгосппродукцію, цінну не лише на українських, а й на міжнародних ринках.

«Вони вивозять до тимчасово окупованого Криму, куди далі везуть — зовсім незрозуміло. Але вони перейшли до промислового вивезення, вивозять вагонами, не тільки автотранспортом», – заявив мер Мелітополя.

Як повідомлялося, через тимчасову окупацію, зокрема південних територій росіянами, в Україні все ще є дефіцит деяких продуктів. Цього літа, окрім мелітопольської черешні, в Україні поменшає кавунів. За попередніми прогнозами, на початку продажів вартість кавунів становитиме близько 60 грн/кг. Ближче до кінця літа – 25 грн/кг.

Читайте також:

В Україні цього року не буде хорошої і дешевої черешні — експерти
На півдні окупанти примушують фермерів продавати ледь не задарма врожай, а вчителям створюють побутові проблеми
Російські окупанти вкрали близько 600 тис. тонн продукції українських аграріїв

 

 

 
Дополнительно:
Окупанти відібрали у фермерів увесь врожай черешні: масово везуть з Мелітополя до Криму

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.