Ср. Июн 29th, 2022
Опозиціонера Навального перевезли до колонії суворого режиму

Російського опозиціонера Олексія Навального перевезли до колонії суворого режиму після набуття чинності вироку у справі про «шахрайство».

Про це повідомила його прессекретарка Кіра Ярмиш в Twitter.

«Олексія Навального забрали з ВК-2. Адвоката, що приїхав до нього, протримали на прохідній до 14:00, а потім сказали: «Немає такого засудженого». Де Олексій зараз і до якої колонії його везуть – ми не знаємо», — написала вона.

За її словами, ні адвокатам, ні родичам Навального про переведення не повідомляли.

«Ні адвокатам, ні родичам Олексія про його переведення, зрозуміло, заздалегідь не повідомляли. За чутками, його збиралися переводити до колонії суворого режиму ВК-6 «Мелехово», але чи справді його везуть туди і коли привезуть, довідатися поки що неможливо», — говорить вона.

Ярмиш додала, що захист відвідає Навального в новому місці відбуття покарання щойно з'ясує, де він перебуває.

«Проблема з переведенням до іншої колонії не лише в тому, що колонія суворого режиму набагато страшніша. Весь той час, поки ми не знаємо, де Олексій, він залишається віч-на-віч із системою, яка вже намагалася його вбити. Тому зараз головне завдання — знайти його якнайшвидше», — заявила вона.

Нагадаємо, що Лефортовський суд Москви 22 березня засудив російського опозиційного політика Олексія Навального до 9 років колонії суворого режиму.

Нагадаємо, що

Росія скорочує постачання газу «Північним потоком-1» на 40%
Лукашенко може віддати наказ про вторгнення до України – Жданов
Російський адвокат розкрив плани Кремля щодо полонених захисників Маріуполя
Дополнительно:
Опозиціонера Навального перевезли до колонії суворого режиму

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.