Сб. Июн 25th, 2022
Півтора мільярда доларів щомісяця: у США озвучили можливий розмір допомоги українському урядові

Перший заступник помічника держсекретаря США у справах Європи та Євразії Дерек Хоган заявив про готовність спрямовувати $1,5 млрд щомісяця на підтримку роботи уряду України. 

Про це він сказав у понеділок, 13 червня, на конференції у Центрі імені Вудро Вільсона у Вашингтоні.

За словами чиновника Держдепу, у середньостроковій перспективі зусилля США зосереджені зокрема на підтримці безперервної роботи українського уряду. 

«Ми вже виділили мільярд доларів на це… І у нас є ще приблизно $1,5 млрд на місяць протягом наступних чотирьох-п'яти місяців», — заявив Хоган.

За його словами, упродовж останніх трьох місяців США виділили на допомогу Україні, у тому числі на військову, близько $53,6 млрд. 

«Я можу сказати, що це найбільш масштабна допомога, яку ми надавали Європі з часів плану Маршалла. І у США ми продовжуємо спостерігати потужну підтримку обома партіями зусиль в Україні та в регіоні загалом», — додав Хоган.

Нагадаємо, у межах пакету в 40 мільярдів доларів, підписаного президентом США Джо Байденом 21 травня, $1 млрд вже прибув до України. 

Читайте також:

Пентагон відреагував на чутки, що Україна нібито продає отриману від Заходу зброю на чорному ринку
«Зброя – перекладач на мову, яку розуміє РФ»: Офіс президента про виділену Сенатом США військову та гуманітарну допомогу
Коли Україні очікувати допомоги від США: військовий експерт назвав чіткі дати
Дополнительно:
Півтора мільярда доларів щомісяця: у США озвучили можливий розмір допомоги українському урядові

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.