Сб. Июн 25th, 2022
Папа Римський не вважає війну в Україні протистоянням добра і зла і припускає, що РФ могли спровокувати

Папа Римський Франциск знову повторив думку, що позиція НАТО могла стати фактором воєнного вторгнення Росії до України.

Про це пише Civilta Cattolica.

 Папа засудив жорстокість і жорстокість російських військ в Україні, але сказав, що в цьому конфлікті «немає метафізичного добра чи зла». Франциск заявив, що говорячи про війну в Україні потрібно «відійти від звичайної «моделі Червоної Шапочки».

«Ми повинні відійти від звичайної «моделі Червоної Шапочки». Червона Шапочка була хорошою, а вовк поганим. Тут немає метафізичного добра і зла. З’являється щось глобальне, з елементами, які дуже переплітаються», – каже понтифік.

Він похвалив «хоробрих українців» за боротьбу, але також сказав, що ситуація не є чорно-білою і що війна, «можливо, була якимось чином спровокована».

Також Франциск зізнався, що мав 40-хвилинну розмови з російським патріархом Кирилом, в якій партіарх наводив причини для виправдання війни. Папа планує зустрітися з Кирилом, який благословляє вбивства українців, у вересні в Казахстані.

«Коли він закінчив, я втрутився і сказав: «Брате, ми не священнослужителі держави, ми пастирі народу». Я мав зустрітися з ним 14 червня в Єрусалимі, щоб поговорити про наші справи. Але з війною, за взаємною згодою, ми вирішили перенести зустріч на більш пізній термін, щоб наш діалог не був зрозумілий неправильно. Я сподіваюся зустрітися з ним на генеральній асамблеї в Казахстані у вересні», – сказав Папа.

Нагадаємо, що у квітні у Римі відбувся скандальний Хресний хід у Римі. Ватикан хотів «примирити» українців та росіян, а тому хрест символічно несли в руках українка та росіянка.

Читайте також:

Вбивця жертві – не брат: українці намагалися скасувати спільний великодній хід українки і росіянки у Римі
«Ми не змогли це сприйняти»: Зеленський прокоментував ідею Папи з хресним ходом українки та росіянки
Безпрецедентний крок: після скандального ходу у Римі Папа запросив на аудієнцію українську делегацію

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.
Дополнительно:
Папа Римський не вважає війну в Україні протистоянням добра і зла і припускає, що РФ могли спровокувати

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.