Сб. Июн 25th, 2022
"А хто сказав, що Україна існуватиме на мапі світу?": Медведєв вибухнув заявою про геноцид

Колишній президент Росії, а нині голова Ради безпеки Дмитро Медведєв вибухнув новою заявою про геноцид українців та поставив під сумнів існування України на мапі світу через два роки.

Про це він 15 червня написав у своєму Telegram-каналі.

«Бачив повідомлення, що Україна за лендлізом хоче отримати від своїх заокеанських господарів ЗПГ із оплатою постачання через два роки. Інакше цієї зими просто замерзне.

Тільки запитання. А хто сказав, що через два роки Україна взагалі існуватиме на карті світу? Хоча американцям вже однаково – вони настільки вклалися в проєкт «анти-Росія», що решта для них дрібниця», — написав Медведев.

Нагадаємо, раніше Медведєв влаштував істерику, обіцяючи «знищити недолюдків та виродків», які бажають смерті країні-агресорці Росії. Також він пригрозив відповіддю на використання Україною американських РСЗВ HIMARS проти РФ. 

Медведєв, який також погрожував світові ядерною зброєю, заявив, що російська армія буде стріляти «по центрах ухвалення рішень» не тільки Києва.

Читайте також:

«Якщо цей текст писали ваші шістки, женіть їх у шию»: російський коментатор потролив Медвєдєва за його висловлювання в Telegram
«Я вірю в бунт»: Фейгін оцінив, що чекає на Росію в майбутньому – революція чи палацовий переворот
Істерика через HIMARS: Медвєдєв пригрозив ракетними ударами по «чому завгодно»
Дополнительно:
"А хто сказав, що Україна існуватиме на мапі світу?": Медведєв вибухнув заявою про геноцид

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.