Сб. Июн 25th, 2022
"Готовий у будь-який момент": Зеленський назвав умову, за якої сяде за стіл переговорів з Путіним

Президент України Володимир Зеленський заявив, що сяде за стіл переговорів з президентом РФ Володимиром Путіним із посередниками або без них, якщо буде обговорюватися питання закінчення війни й виходу російських військ із українських територій.

Про це глава держави сказав під час пресконференції для представників данських ЗМІ.

«Якщо Росія хоче закінчити війну, тому що вони в медіа саме так про це говорять, я їм не вірю, але щоб вони показали, що вони дійсно цього хочуть, вони повинні сісти за стіл перемовин. Стіл перемовин без України про Україну неможливий. Тому ці перемовини повинні бути прямі.

Можемо говорити з посередниками, можемо говорити без посередників – мені, чесно кажучи, все одно, якщо РФ готова закінчити війну, а значить, вийти з наших територій. В будь-який момент до такого формату я особисто готовий», — підкреслив він.

Водночас він підкреслив, що «сьогодні тільки президент Путін вирішує, зупиниться російська армія чи ні, тому що на території Росії є одна людина, яка вирішує абсолютно все за громадян РФ і за військових РФ».

Він також додав, що підтримка такого діалогу українцями щодня знижується, тому що Росія вбивала їх, брехала й окупувала.

Нагадаємо, що радник голови Офісу президента Михайло Подоляк розповів, що чекає на світ, якщо Україна не отримає необхідної зброї.

Читайте також:

«Увесь цей скепсис»: Зеленський висловився про відносини із Шольцом та Німеччиною
«Щоб вигнали з НАТО»: у Держдумі заявили, що Росія може «скасувати» незалежність України та країн Балтії
Як Путін постійно намагається виправдати окупацію України — аналіз ЦПД
Дополнительно:
"Готовий у будь-який момент": Зеленський назвав умову, за якої сяде за стіл переговорів з Путіним

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.