Вт. Июн 28th, 2022
"Хотіли розстріляти його з "мухи", але передумали": військові 93 бригади затрофеїли російський "Тайфун"

Сперше військові хотіли його знищити прицільними пострілами, але потім передумали і «затрофеїли». Зараз він перебуває на озброєнні ЗСУ.

Про це розповідає «Наше місто».

Як розповідає військовослужбовець 93-ї бригади з позивним Спрут, ворожий бронеавтомобіль захопили наприкінці лютого в Сумській області.

«Зараз цей «Тайфун» на ходу, був добутий в бою на Сумщині, у місті Охтирка. Тут броньоване скло, але є сліди від осколків. Цей «Тайфун» зупинили завдяки попаданню у пневматичні системи, патрубки. Хлопці хотіли розстріляти його з «мух», але передумали», — розповідає Спрут.

Хлопці дістали автівку в колекцію 93 бригади. 

«Тайфунами» армія агресора дуже пишалась свого часу під час парадів до 9 травня. Але вже 26 лютого ЗСУ під час запеклих боїв захопили перший трофейний «Тайфун», а станом на середину квітня було ліквідовано більше 10 одиниць таких машин, а декілька захоплено неушкодженими. І щодня ця кількість збільшується.

Нагадаємо, генерал-лейтенант Сергій Наєв відвідав позиції ЗСУ в Луганській, Донецькій та Запорізькій областях. Він доправив окремим підрозділам оснащення та медикаменти. За словами командувача, ситуація в районах виконання завдань відповідними угрупуваннями сил оборони залишається складною.

Читайте також:

Українські військові передали допомогу дітям з внутрішньо переміщених родин (зворушливі фото)
Військовий мобільний госпіталь, який рятує життя бійців на сході, отримав гуманітарний вантаж
Дитяча лікарня Краматорська отримала гуманітарну допомогу: ліки і набори для проведення операцій
Дополнительно:
"Хотіли розстріляти його з "мухи", але передумали": військові 93 бригади затрофеїли російський "Тайфун"

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.