Вт. Июн 28th, 2022
"Танок на кістках": окупанти планують відкрити розбомблений ними ж драмтеатр Маріуполя

Про це у своєму Telegram повідомив радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко.

«Немає такого дна нелюдства, яке б не пробили окупанти. Офіційне повідомлення від окупаційної адміністрації: «Драмтеатр в Мариуполе должен открыться 10 сентября, новый сезон откроется двумя-тремя танцевальными и эстрадно-концертными номерами, а также театральной постановкой». Танок на кістках, вистава на могильнику», — наголосив він.

Андрющенко зазначив, що організують все окупанти разом з колаборантами. «Коли наступного разу цинічна Росія почне знов щось волати про гуманізм, просто згадайте це повідомлення. МраZота», — написав радник міського голови Маріуполя.

Варто зазначити, що 16 березня росіяни скинули надпотужну бомбу на Маріупольський драматичний театр, де ховалися цивільні. За інформацією іноземних ЗМІ, у драмтеатрі в Маріуполі після бомбардування могли загинути близько 600 людей.

23 квітня Андрющенко повідомив, що окупанти проводять зачищення завалів театру. В процесі зачистки окупанти упаковують знайдені тіла загиблих в пластикові мішки, тракторами та вантажівками переміщують в накопичувач в промисловій зоні в районі Нікольського шосе. Потім, за наповненням, вивозять в с. Мангуш, де насипом звалюють в 300-метрову траншею.

20 травня розбір завалів та вивезення тіл загиблих було завершено.

Нагадаємо, 24 лютого Росія напала на Україну, завдавши серію ракетних та авіаударів по наших містах, зокрема і по Києву. Широкомасштабне вторгнення триває вже 111-й день (війна 8 років). Окупанти продовжують руйнувати українські села, селища і міста крилатими ракетами та авіабомбами, вбиваючи мирне населення та завдаючи нищівних руйнувань інфраструктурі.

Читайте також:

Дев'ятеро із десяти українців зіткнуться з бідністю: ООН дала невтішний прогноз у разі довготривалої війни
Путін насправді досить серйозно хворий — колишній керівник британської розвідки
«Це дуже сильний хід»: військовий експерт пояснив, навіщо таблоїди «поховали» Путіна
Дополнительно:
"Танок на кістках": окупанти планують відкрити розбомблений ними ж драмтеатр Маріуполя

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.