Сб. Июн 25th, 2022
"Вони мають потужну позицію": Огризко перелічив країни, які можуть почати активно допомагати Україні

Україні не варто розраховувати на консолідовану проукраїнську позицію Європи. Утім, є низка країн, які є реальними союзниками України, і котрі розуміють всі карколомні наслідки у разі, якщо РФ переможе у війні. 

Про це сказав ексміністр закордонних справ України Володимир Огризко в інтерв’ю OBOZREVATEL.

«На жаль, консолідовану позицію Європи, боюсь, ми ніколи не отримаємо. Тому що надто різними є всі ці країни, надто великою є залежність деяких із них від Росії. Ми вже неодноразово говорили про Австрію, Угорщину тощо. Навряд чи вони можуть бути піонерами в антиросійській політиці», — висловився Огризко.

Натомість він зауважив, що є такі країни, як США, Велика Британія, Польща, країни Балтії, Чехія, «які на собі відчували, що таке російський ведмідь, які чудово розуміють, що станеться з ними, якщо цей ведмідь переможе у війні». Тому, на його думку, треба концентрувати свої зусилля на поглибленні особливої кооперації з країнами, які є нашими реальними союзниками і партнерами, переконувати їх.  

«Варто також зважати на те, що це далеко не останні країни в Європі. США, Велика Британія, Польща – це країни, які мають право голосу, та ще й якого голосу! Вони є лідерами для того, щоб почати активну форму допомоги Україні», — пояснив колишній голова МЗС.

Нагадаємо, Шольц відмовився від повної націоналізації Gazprom Germania, аби «не роздратувати» Путіна.

Читайте також:

Сім членів НАТО переконані, що слід допомогти забезпечити перемогу України у війні з РФ
Союзники готові захищати кожен дюйм території НАТО
Папа Римський не вважає війну в Україні протистоянням добра і зла і припускає, що РФ могли спровокувати
Дополнительно:
"Вони мають потужну позицію": Огризко перелічив країни, які можуть почати активно допомагати Україні

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.