Вс. Июн 26th, 2022
Російські окупанти вже зруйнували або пошкодили 94 об'єкти спортивної інфраструктури України

Починаючи від 24 лютого 2022 року, російськими окупантами було пошкоджено або повністю зруйновано 94 об’єкти спортивної інфраструктури України.

Про це повідомив міністр молоді та спорту України Вадим Гутцайт.

Росіяни зруйнували 63 спортивні комплекси, 17 стадіонів, дев’ять басейнів, три льодові арени та один велокомплекс. Найбільше об’єктів (30) знищено на Донбасі, який президент України Володимир Зеленський визначив одним із пріоритетних для розвитку масового спорту і спорту вищих досягнень.

Зруйновано стадіон у Волновасі, стадіон «Металіст» на Харківщині, унікальний велотрек в Лимані, льодовий палац у Сєвєродонецьку, басейн «Нептун» у Маріуполі, фізкультурний центр «Олімп» у Кремінній, спорткомплекс «Авангард» у Києві, навчально-спортивний центр у Чернігові та десятки інших об’єктів.

Загальну суму збитків, яких Росія вже завдала українському спорту, міністерство оцінює в 130 мільйонів доларів.

Також Гутцайт анонсував, що Міністерство молоді та спорту відкриває спецрахунок у Нацбанку для збору благодійних внесків. Він запрацює протягом декількох днів. Усі кошти спрямують на відновлення спортивних споруд, закладів, установ, організацій сфери фізичної культури і спорту й на розвиток спортивної інфраструктури.Раніше Гутцайт розповів, що українські спортсмени готові бойкотувати змагання, до яких допустять росіян і білорусів.

Читайте також:

«Соромно, що я грав у Росії»: скандальний футболіст Селезньов визнав свою помилку

«Може, мене посадять або уб’ють, але я проти війни»: екскапітан збірної Росії з футболу засудив вторгнення до України

Зірковий український футболіст про росіян: це максимально деградована нація, це не люди
Дополнительно:
Російські окупанти вже зруйнували або пошкодили 94 об'єкти спортивної інфраструктури України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.