Сб. Июн 25th, 2022
Сезонні ягоди, які категорично не можна давати дітям: поради лікаря Комаровського

Про те, що повинні знати батьки про сезонні ягоди, розповів у своєму ютуб-каналі лікар Комаровський. Дуже важливо донести інформацію до дітей, щоб вони не нашкодили своєму здоров'ю.

Невідомі лісові і польові сезонні ягоди краще не чіпати

В лісі, в садку та навіть на городі часто ростуть ягоди, які мають дуже апетитний вигляд, але насправді вони зовсім неїстівні. На жаль, діти не завжди розуміють, що не всі сезонні ягоди корисні. Тому важливо, щоб батьки пояснили — без згоди дорослих не можна нічого зривати, брати до рук чи їсти. Також лікар Комаровський назвав щонайменше чотири ягоди, які можна зустріти в наших широтах і які є небезпечними для здоров'я:

вовчі ягоди — невеликі кущики з яскраво червоними ягодами, які з'являються приблизно в липні та на початку серпня (їсти категорично заборонено — отруйні);

травнева конвалія — ця рослина відрізняється не лише ніжними білими квітами з приємним ароматом, але й яскравими невеличкими ягодами (вони дуже небезпечні — всього кілька ягід можуть стати причиною сильного отруєння та навіть смерті);

червона бузина — саме дерево і його ягоди зовні нагадують горобину, але вони дуже отруйні;

беладона — має чорні невеликі ягоди, які можуть бути дуже апетитними на вигляд, але їсти їх категорично заборонено (викликають проблеми з серцем, порушення дихальної системи).

Всім відомі сезонні ягоди, як от малина, смородина, порічки, ожина та інші, їсти не лише можна, але й потрібно. Вони містять велику кількість поживних речовин, вітамінів та мінералів. Рекомендується додавати їх до дитячого раціону щодня.
Дополнительно:
Сезонні ягоди, які категорично не можна давати дітям: поради лікаря Комаровського

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.