Пн. Июн 27th, 2022
Шольц відкинув критику щодо затримки постачання озброєння Україні та пояснив, в чому насправді причина

Німецький лідер пояснив, що його країна досі не відправила озброєння, оскільки українських військових потрібно навчити користуватися ним, чим ФРН зараз займається.

Про це канцлер Німеччини сказав після зустрічі з прем'єр-міністрами земель східної Німеччини на острові Рімс в Балтійському морі, пише Handelsblatt.

«Ми збираємося доправити всю зброю, яку у нас є… просто зараз йде навчання. Було б помилкою просто доправити Panzerhaubitze 2000, які є одним з найсучасніших видів зброї з найбільшими артилерійськими можливостями в світі, без будь-яких інструкцій, навчання або чого-небудь ще. Йдеться про дійсно важке обладнання. Ви повинні бути в змозі використовувати його, ви повинні бути навчені роботі з ним, що в даний час відбувається в Німеччині», — підкреслив Шольц.

Він додав, що обіцяні радіолокаційні комплекси «Кобра» і сучасні ЗРК «Ірис-Т» — це найсучасніші системи, які потребують вмінь користуватися ними.

«Це найсучасніші системи, затребувані в усьому світі, багато хто хотів би їх мати», — зазначив Шольц.

Нагадаємо, політолог і публіцист Андрій Піонтковський переконаний, що Франція та Німеччина бояться перемоги України. Причина — перемога України змінить усю структуру міжнародних відносин та структуру безпеки в Європі, адже нові порядки визначають переможці.

Читайте також:

Війна в Україні перетворилася на артилерійську дуель, битви частіше виграють ЗСУ – Der Spiegel
«Путін не відмовляється від своїх планів»: у розвідці попередили, що війна в Україні затягнеться
Коли і як закінчиться війна з Росією: відомий окультист назвав фази і чіткі дати
Путін помре 2023-го: відомий окультист назвав точну дату смерті
Дополнительно:
Шольц відкинув критику щодо затримки постачання озброєння Україні та пояснив, в чому насправді причина

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.