Вс. Июн 26th, 2022
Слава Дьомін розповів про конфлікт з Білик: "Іра на мене ображена"

Це сталося ще до Нового року. Слава брав інтерв'ю в експродюсера Білик – Юрія Нікіта, під час якого ведучий поставив запитання про співачку.

Як виявилося це не сподобалося Ірині, і вона образилася на Дьоміна.

«Ми зустрілися з Ірою на одному телевізійному проєкті. Бачу, Іра. Я кажу: «Ой, Ірочко, привіт!». Вона мені: «А з тобою я не хочу спілкуватися». Потім я дізнався, що Іра на мене ображена через те, що коли я брав інтерв'ю в Юри Нікітіна, у мене було запитання на кшталт: «Чому в Ірини Білик після того, як вона перестала працювати з Юрою, немає більше хітів?». Іру це дуже сильно, я думаю, зачепило», — поділився Слава в інтерв'ю Аліні Доротюк.

Дьомін вважає, що Білик має право на це ображатися. Утім, це все ж таки його робота, поставити незручні запитання гостю. Слава говорить, що це жодним чином не показує його ставлення до співачки.

«Іру це дуже сильно, я думаю, зачепило. Мені здається, вона має право образитися на це. Моя робота, як інтерв'юера поставити різні запитання, у тому числі й ті, що компроментують. Це моя робота. Від цього моє ставлення до Іри абсолютно не змінюється. Я до нею ставлюся з величезною повагою'», — додав Слава.

Утім, нещодавно Білик та Дьомін знову зустрілися на одній ранковій програмі, щоправда в режимі онлайн. Слава говорить, що Ірина з ним вже нормально спілкувалася. Пізніше він їй написав у соцмережах, але вона поки не відповіла.

«Я їй написав потім в Telegram, чи вона більше на мене не ображається. Але вона поки не відповіла», — розповів Слава.

Читайте також:

Бєдняков розповів подробиці смерті мами в окупованому Маріуполі: «У квартирі було нуль градусів»
Ксенію Мішину оштрафували у Бельгії
Росіяни обстріляли Чортків: ракета влучила у будинок, де ночувала Маша Єфросиніна
Дополнительно:
Слава Дьомін розповів про конфлікт з Білик: "Іра на мене ображена"

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.