Вс. Июн 26th, 2022
Суд заборонив партію Мураєва

Рішення про заборону політсили проросійського політика 14 червня ухвалив Восьмий апеляційний суд Львова.

Про це повідомляє рух «ЧЕСНО» з посиланням на представницю Мін'юсту.

Зазначається, що за рішенням суду, кошти та інші активи партії, її обласних, міських, районних організацій, первинних осередків та інших структурних утворень перейдуть у власність держави. Втім, саме рішення може бути оскаржене у Верховному суді.

«Аргументи Міністерства наразі громадськості невідомі, оскільки колегія суддів у складі Матковської, Кузьмича і Улицького не допустила на засідання журналістів та представників громадськості. Причиною недопуску вказали карантинні обмеження і внутрішнє розпорядження суду, хоча ще вчора, 13 червня, подібні обмеження не завадили публічності розгляду аналогічних справ стосовно партій «Соціалісти» та «Справедливість та розвиток «і Рух ЧЕСНО» висвітлював перебіг судових засідань», — йдеться у повідомленні.

До слова, партія «Наші» стала четвертою, яку заборонив суд. Попередні три — це «ОПЗЖ», «Опозиційний блок» і «Соціалісти».

Як повідомлялося, у Верховній Раді зареєстрований законопроєкт №7424, який позбавляє народних депутатів з колишньої фракції «Опозиційна платформа – За життя» можливості брати участь у засіданнях, парламентських слуханнях, у роботі тимчасових слідчих, спеціальних та Лічильної комісій, а також в офіційних делегаціях від України.

Читайте також:

«Світився» на російських телеканалах і наговорив на пристойний термін: справу про держзраду екснардепа Іллі Киви передали до суду
Техніку та інше майно з телеканалів Медведчука конфіскували «для потреб військової адміністрації» — ЗМІ
ВР підтримала пропозиції Зеленського до закону про заборону символіки вторгнення Росії

 
Дополнительно:
Суд заборонив партію Мураєва

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.