Ср. Июн 29th, 2022
У Білорусі стартували нові масштабні навчання: деталі

Білорусь має намір проводити військові навчання від 14 до 16 червня. У них візьмуть участь органи військового управління, військові частини та організації тилового забезпечення. Керуватиме ними заступник міністра оборони з тилу – начальник тилу ЗС Білорусі генерал-майора Андрій Бурдик.

Про це повідомляє Міноборони Білорусі.

Під час  командно-штабних навчань білоруські військові мають намір вдосконалити злагодженість органів військового управління тилового забезпечення в управлінні підлеглими силами та засобами під час виконання завдань тилового забезпечення.

Також вони хочуть підвищити рівень навченості органів військового управління, військових частин та організацій тилу з питань забезпечення сталого функціонування системи тилового забезпечення, підвищити живучості підрозділів та об'єктів тилу.

Крім того, армійці Білорусі будуть відпрацьовувати практичні навички особового складу військових частин та підрозділів тилового забезпечення у виконанні завдань «відповідно до призначення в умовах динамічно мінливої ​​обстановки».

«Проведення заходів спрямоване на якісну підготовку підрозділів та організацій тилового забезпечення до виконання завдань з призначення в сучасних умовах обстановки, яка складається», — повідомили у Міноборони Білорусі.

Нагадаємо, у Білорусі біля кордону з Україною помітили черговий рух техніки.

Як повідомлялося, речник міністерства внутрішніх справ Вадим Денисенко заявив, що у росіян немає ударних угруповань, які б почали наступ на Київ. А дату 22 червня, як напад військ Білорусі на Київ, придумали диверсійні групи.

Читайте також:

Біля кордону України Білорусь розпочала масові військові навчання: у розвідці назвали головну мету тренувань
Білорусь приводить свої війська до вищої бойової готовності, а біля Попасної ЗСУ зупинили наступ РФ: вечірнє зведення Генштабу
Перевірка збройних сил Білорусі: підрозділи приводять до вищих ступенів бойової готовності — Генштаб

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.
Дополнительно:
У Білорусі стартували нові масштабні навчання: деталі

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.