Вс. Июн 26th, 2022
У частини бійців немає достатньо засобів індивідуального захисту: Зеленський попросив Залужного перевірити логістику в армії

Президент України Володимир Зеленський попросив головнокомандувача Збройних сил України Валерія Залужного дуже уважно поставитись до повідомлень у засобах масової інформації, у соцмережах про те, що частина українських бійців немає достатньо засобів індивідуального захисту.

Про це президент розповів у щоденному вечірньому відеозверненні 14 червня.

«Доповіді, які я отримую, суттєво відрізняються від того, що обговорюється суспільством. І я очікую перевірки логістики в армії – перевірки того, що постачається, і того, як розподіляються засоби індивідуального захисту», — зазначив він.

Зеленський наголосив, що на сьогодні усім, хто перебуває в зонах бойових дій, повинно вистачати усього необхідного для захисту.

«Держава забезпечує таке постачання», — зазначив президент.

Нагадаємо, Володимир Зеленський прокоментував ракетні обстріли, яких російські війська завдали 14 червня по Львівській і Тернопільській областях. Глава держави закликав західних партнерів надати державі сучасні засоби ПРО.

Читайте також:

Війна в Україні перетворилася на артилерійську дуель, битви частіше виграють ЗСУ – Der Spiegel
«Путін не відмовляється від своїх планів»: у розвідці попередили, що війна в Україні затягнеться
Коли і як закінчиться війна з Росією: відомий окультист назвав фази і чіткі дати
Путін помре 2023-го: відомий окультист назвав точну дату смерті
Дополнительно:
У частини бійців немає достатньо засобів індивідуального захисту: Зеленський попросив Залужного перевірити логістику в армії

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.