Чт. Июн 30th, 2022
У Києві попрощалися із військовим кореспондентом Олексієм Чубашевим, який загинув у бою за Сєвєродонецьк

Він загинув у важких боях за Сєвєродонецьк 10 червня. Аби попрощатися із захисником, у Будинку офіцерів зібралися друзі, побратими та рідні, йдеться в ТСН.

Олексію Чубашеву було 30. Постійно усміхнений, наполегливий та цілеспрямований — друзі кажуть, він завжди приймав чіткі рішення і знав, чого хоче. «Він пішов воювати 24-того за всіх нас. Часто Льоша казав мені: «Яно, неважливо, хто ми за професією, яку місію ми несемо, важливо тільки те, що залишиться після нас», — каже подруга.

Професійний журналіст, військовий журналіст, який на полігонах опанував 4 професії у своєму медійному проєкті «Рекрут» задля підтримки Збройних сил. «Реаліті-шоу, де він вклинився у професію ССО, пройшов курс, який був справжнім. Потім був другий сезон — морська піхота, потім третій — снайпер. Він залучив певну аудиторію до Збройних сил завдяки своїм проєктам. На його проєктах виховалися, будуть виховуватися покоління», — переконаний т. в. о. начальника Центральної телерадіостудії Міноборони України Сергій Камінський.

Та контракт минулої осені закінчився, і Олексій Чубашев планував реалізувати себе у цивільному житті. Дуже хотів більше часу проводити із родиною. Та ракети і танки російських путінських вбивць цьому завадили. А Олексій свій досвід та вміння ховати не став, каже його мама. «Все, що було у нас із батьком хорошого, ми вклали у нашу дитину. Льоша завжди мріяв про нову, чисту і святу Україну. Про порядність і незалежність. І нехай ця жертва, яка прийшла сьогодні у нашу країну, буде недаремною», — каже жінка.

Олексій Чубашев загинув 10 червня під час важких боїв за Сєвєродонецьк. У нього залишилися дружина та двоє малолітніх дітей — донька Даніела та син, що народився у березні, коли його тато боронив Україну.

Читайте також:

Герой України Ігор Дикун – легенда оборони Ірпеня — розповів, як із побратимами і місцевими зупиняли наступ на Київ

«Україні потрібна сучасна протиракетна зброя»: Зеленський прокоментував ракетні удари по заходу України

Донеччину перетворюють на руїни: Кириленко оприлюднив фото руйнувань
Дополнительно:
У Києві попрощалися із військовим кореспондентом Олексієм Чубашевим, який загинув у бою за Сєвєродонецьк

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.