Ср. Июн 29th, 2022
У Львові відкриють найбільший спортивно-розважальний центр України

Про це заявив власник львівського СРЦ Leoland Олександр Свіщов, повідомляє РБК-Україна.

«Леоленд» — найбільший в Україні спортивно-розважальний центр, мав розпочати роботу ще навесні. Але після повномасштабного російського вторгнення плани довелося переглянути.  З першого дня ми розпочали допомагати фронту і переселенцям. Це залишається одним із пріоритетних напрямків нашої роботи. Ми використовуємо усі наявні можливості і допомагаємо організаційно, фінансово, інформаційно. Віримо, що кожна така справа наближає нашу країну до перемоги», — розповів Олександр Свіщов.

Водночас інше важливе завдання, за його словами, — якомога скоріше завершити будівництво та оснащення комплексу і відчинити свої двері для відвідувачів.

«Ми не зупиняли роботу над проєктом навіть після російського вторгнення. Будівництво та реконструкція будівлі наразі тривають. Намагаємося вчасно виконувати всі зобов’язання перед партнерами, підрядниками, а також сплачуємо податки у повному обсязі. Саме так повинен діяти кожний відповідальний бізнес», — запевнив власник спортивно-розважального центру.За його словами, відкриття комплексу вже незабаром. Так, у червні розпочнуть роботу тенісна школа, футбольний центр для дітей «Футбік», а також науково-технічна лабораторія MakerSpace. Восени — відкриття фітнес-центру, школи танців, івент-холу, парків розваг для дітей, кіноресторану та фудкорту. А щоб перебування у комплексі було більш безпечним, тут також облаштували бомбосховище.

Також Свіщов зазначає, що важливою частиною соціальної відповідальності бізнесу під час війни є збереження робочих місць, продовження виплати заробітної плати та виконання усіх зобов’язань перед співробітниками.

«Ми зберегли штат — понад 200 осіб. Більш того, напередодні відкриття почали створювати нові робочі місця: наймати на роботу тренерів, адміністраторів, менеджерів. Загалом у комплексі буде понад 400 робочих місць», — повідомив бізнесмен.

Також багато співробітників СРЦ Leoland долучилися до волонтерської діяльності. Дехто приєднався до місцевих ТРО, дехто — поїхав захищати Україну на фронті. Власник компанії сподівається, що усі вони повернуться до мирного життя вже у цьому році.

«Вірю, що невдовзі повернемо Крим, Донецьк та Луганськ. До кінця року ми повинні викинути загарбників із нашої території і будемо активно відновлювати країну. І обов’язково проводитимемо міжнародні спортивні турніри», — резюмував бізнесмен.
Дополнительно:
У Львові відкриють найбільший спортивно-розважальний центр України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.