Сб. Июн 25th, 2022
Україна виграла три медалі кадетського чемпіонату Європи-2022 з боротьби

У перший змагальний день українська команда з греко-римської боротьби завоювала три бронзові медалі.

Микита Дементьєв став призером у ваговій категорії до 48 кг, Єгор Якушенко — до 80 кг, Дмитро Стрижекозін — до 110 кг.

Дементьєв у сутичці за «бронзу» впорався з болгарином Альошею Красіміровим — 9:0. Для Микити це другу в кар'єрі медаль чемпіонату Європи після минулорічного «срібла».

Якушенко у «бронзовому» фіналі здобув складну перемогу над турком Альпереном Бербером з рахунком 8:6. Для нього це дебютна нагорода на змаганнях такого рівня.

Стрижекозін у бронзовому поєдинку здолав австрійця Леонгарда Юнгера з рахунком 8:0. Для Дмитра це дебютна медаль на чемпіонатах Європи.

Раніше ТСН Проспорт повідомляв, що українська стрибунка в висоту Юлія Левченко з особистим рекордом сезону виграла «бронзу» на турнірі у Фінляндії.