Вс. Июн 26th, 2022
Українці обрали дизайн нової воєнної марки від "Укрпошти"

Ескізом до марки «Доброго вечора, ми з України» стане трактор, що тягне танк. Цей варіант обрали 41,2% учасників опитування.

Про це повідомив генеральний директор «Укрпошти» Ігор Смілянський.

Зокрема, він зазначив, що загалом у голосуванні взяли участь майже 834 000 наших громадян (з яких понад 766 тисяч — у «Дії»), з них понад 340 000 обрали наступний філателістичний хіт.

За попередню марку проголосували 8000, тобто, за кілька місяців шанувальників філателії стало в 1000 разів більше. І це круто, додав Смілянській.

Він зазначив, що нову марку «Укрпошта» планує випустити в середині липня, про що додатково буде оголошено, бо треба час на доопрацювання дизайну та друк тиражу. Тираж тракторних військ буде 5 мільйонів марок двох номіналів або 830 000 аркушів по 6 марок.Варто зазначити, що на другому місці Путін, якого зупиняють ЗСУ — 18,6%. Третє місце у воїна з KALUSH — 14,8%. Четверте та п’яте місця розділили гусак у полі з військовими та керамічний півник. За них віддали свій голос 13 та 12,5%. 

Нагадаємо, що авторство легендарної фрази «Російський військовий корабель, йди на х*й» раніше приписували морському піхотинцю з Черкащини Роману Грибову.

«Укрпошта» випустила у продаж марку «Російський військовий корабель, йди на…!».
13 квітня ЗСУ потопили крейсер «Москва» — той самий «російський військовий корабель», який атакував Зміїний.
23 травня «Укрпошта» розпочала продаж нової марки з російським кораблем.
Дополнительно:
Українці обрали дизайн нової воєнної марки від "Укрпошти"

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.