Ср. Июн 29th, 2022
В Інституті вивчення війни розповіли, чи можливий зараз напад Білорусі на Україну

Однак попри початок цих навчань, Білорусь, як і раніше, навряд чи приєднається до війни в Україні від імені Росії. Усе через загрозу внутрішніх заворушень, з якою стикається президент Олександр Лукашенко, якщо він залучить до бою вже обмежені білоруські військові засоби.

Про це йдеться у повідомленні Інституту вивчення війни (ISW).

Фахівці кажуть, що будь-який вступ Білорусі у війну також, ймовірно, спровокує подальші руйнівні санкції проти неї. 

«Будь-який непідтриманий білоруський напад на північ України, ймовірно, буде вкрай неефективним, а якість білоруських військ залишається низькою. ISW продовжуватиме стежити за білоруськими переміщеннями, але наразі не прогнозує вступ Білорусі у війну», — йдеться в повідомленні.

Там також нагадали, що начальник Управління матеріально-технічного забезпечення Збройних сил Білорусі генерал-майор Андрій Бурдико повідомив, що навчання залучатимуть військове управління, невизначені військові частини та організації матеріально-технічного забезпечення та спрямовані на підвищення злагодженості командно-адміністративного та матеріально-технічного забезпечення для підвищення загального рівня навчання та практичні навички персоналу в «динамічно мінливому середовищі».

Тим часом, у Білорусі біля кордону з Україною помітили черговий рух техніки.

Нагадаємо, в МВС оцінили, чи піде Лукашенко в наступ на Україну.

Як повідомлялося, речник міністерства внутрішніх справ Вадим Денисенко заявив, що у росіян немає ударних угруповань, які б почали наступ на Київ. А дату 22 червня, як напад військ Білорусі на Київ, придумали диверсійні групи.

Читайте також:

Біля кордону України Білорусь розпочала масові військові навчання: у розвідці назвали головну мету тренувань
Білорусь приводить свої війська до вищої бойової готовності, а біля Попасної ЗСУ зупинили наступ РФ: вечірнє зведення Генштабу
Перевірка збройних сил Білорусі: підрозділи приводять до вищих ступенів бойової готовності — Генштаб

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber. 
Дополнительно:
В Інституті вивчення війни розповіли, чи можливий зараз напад Білорусі на Україну

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.