Ср. Июн 29th, 2022
В Україні тривають 16 судових процесів щодо заборони проросійських партій - Малюська

У Восьмому апеляційному адміністративному суді у Львові наразі одночасно тривають 16 судових процесів щодо заборони проросійських політичних партій.

Про це повідомив міністр юстиції України Денис Малюська в ефірі телемарафону.

«Щодо шести (сьомою стала «Соціалістична партія України» — ред.) політичних партій рішення вже ухвалене, щодо наступних – ми очікуємо ухвалення рішень уже найближчим часом. Щодо тих, які вже заборонені судом першої інстанції, то безумовно, найгучніша – це партія «Наші», очолювана паном Мураєвим. Там є рішення суду першої інстанції, зараз чекаємо, чи подадуть вони апеляційну скаргу», – зазначив Малюська.

Міністр також розповів, що днями розглянуть заборону партій «Опозиційна платформа – За життя» та «Партії Шарія».

«Можливо, цього тижня будуть рішення вже і щодо цих політичних партій. Окрім низки інших, які вирішального значення в політичному житті України не відігравали, але і щодо них виносяться рішення про заборону, зокрема, це ті політичні партії, які фігурували в рішенні РНБО, яка зупинила діяльність (це рішення набуло чинності указом президента) 11 політичних партій», – сказав міністр.

За словами голови Мін’юсту, громадянам, які захочуть у майбутньому реєструвати нові проросійські політичні партії, зробити це буде набагато складніше.

«Якщо вони сповідуватимуть проросійськість, то ми подамо ще один, два, три, 10 позовів із таким самим результатом. Створювати партії – це складно, ресурсно і дорого. Створювати партії, а ми їх будемо закривати? Ну, можемо пограти в таку гру, в «кота й мишку», – заявив він.

Нагадаємо, що сьомою забороненою політсилою стала «Соціалістична партія України». Рішення ухвалив 15 червня Восьмий апеляційний суд Львова.

Читайте також:

Суд заборонив партію Мураєва
ВР підтримала пропозиції Зеленського до закону про заборону символіки вторгнення Росії
«Світився» на російських телеканалах і наговорив на пристойний термін: справу про держзраду екснардепа Іллі Киви передали до суду
Дополнительно:
В Україні тривають 16 судових процесів щодо заборони проросійських партій - Малюська

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.