Вс. Июн 26th, 2022
Військовий експерт розповів, чи можливе захоплення Луганщини і чим це загрожує

Хоч є просування противника у напрямку Слов'янська на Донеччині, але у напрямках Бахмута і траси Лисичанськ-Бахмут, навпаки, ЗСУ відсувають окупантів у напрямку Попасної.

Про це в інтерв'ю ТСН.ua розповів військовий експерт Олег Жданов.

«Тут все залежить від стійкості оборони і тих обставин, які складаються на лінії зіткнення», — наголосив експерт.

За його словами, обстановка на полі бою може змінюватися будь-якої миті. Як приклад, навів Сєвєродонецьк: «Десь ми чимось поступилися, а дещо відвоювали. Лінія зіткнення з росіянами постійно рухається в обидва напрямки».

Експерт додає, що наразі українські військові повністю контролюють промзону в Сєвєродонецьку: «Незважаючи на те, що противник намагається з півдня відрізати місто від річки, у нього поки що нічого не виходить».

Жданов зауважує, що Лисичанськ географічно набагато краще розташований, ніж сам Сєвєродонецьк: місто на високому березі річки і з нього можна зробити форпост. 

«З військової точки зору це (захоплення Луганщини — Ред.) не несе такої великої загрози. Так, буде прикро, що ми втратимо частину території, але з політичної токи зору це буде такий програш. Бо Росія буде намагатися зробити з цього захоплення таку помпу, що вони перемогли, вони звільняють «ЛНР», яку вони визнали напередодні війни. Ось в цьому сенсі так. Що стосується продовження бойових дій, то немає сумнівів, що російські війська продовжать наступ на Донецьку область. Ці дві області для них є головними. Скоріш за все, головний напрямок наступу буде на Краматорськ з метою або витіснення наших військ з Донецької області, або спробою оточення між Краматорськом, Слов'янськом і Лиманом», — розповів експерт. 

Нагадаємо, Олег Жданов назвав, яке озброєння та в якій кількості потрібне Україні для контрнаступу.

Читайте також:

Внаслідок ракетного обстрілу Львівщини постраждали четверо людей, серед них дитина: фото
ЗСУ ще просунулися у бік Херсона — радник голови ОВА
Йому було лише 24 роки і він завжди був відчайдухом: у боях під Ізюмом загинув відомий активіст Ратушний

 
Дополнительно:
Військовий експерт розповів, чи можливе захоплення Луганщини і чим це загрожує

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.