Вс. Июн 26th, 2022
Волонтерці із Бахмута вдалося виїхати зі своїми 24 котами і двома псами, та найважче дався пошук житла

У 2014  Вікторія  вже тікала від війни з Горлівки, зараз їй довелося втратити дім вдруге. Нині і тварини, і волонтерка в безпеці та обживаються на Київщині, йдеться в ТСН.

Тікаючи з  охопленої війною Горлівки у 2014 вона поїхала до Києва, там і почала рятувати тварин. «Перший собака — Бірьоза, я підгодовувала, вона настільки прив’язалась, що мені хотілось її забрати», — розповідає жінка.
 

Минулого року Вікторія  вирішила повернутися на Донеччину і купила будинок в Бахмуті. «На той час в мене їх було 16, там підібрала, там підібрала, там підкинули, я намагалась влаштувати їх в сім’ю, але це складно, тому лишилися зі мною», — каже Вікторія.

Ще 6 безпритульних котів  у свою і так велику сім’ю вона забрала вже на новому місці. Але не минуло й року, як її знову наздогнала війна. «Вранці, в обід і ввечері в нас обстріли йдуть. І бах-бах-бах, буває бахає, що будинок підскакує. А коли біля нас бахнуло, вони всі сховалися, а собаки дуже боялися, весь час до мене тулилися», — пригадує Вікторія.

Виїхати з-під обстрілів з майже трьома десятками тварин  їй допомогли волонтери. А далі вся велика сім’я Вікторії шукала новий дім.«Спочатку пропонували, а потім: «Ой, скільки котів», це був найгірший варіант, він нас і прийняв», — показує жінка новий прихисток.

Зупинилась вона в одному з сіл, за майже сто кілометрів від Києва. У будинку, що дістався від далеких знайомих, немає ні газу, ні води. Радіє, що волонтери подарували готовий корм для тварин, сама ж перебивається не хитрими стравами. Вікторія вчиться пристосовуватись і каже, інакше ніяк, бо вони сім’я.

Нині Вікторія не припиняє шукати дім у який б її з тваринами прийняли, хоче відновити роботу юриста, мріє аби закінчилась війна і вони всі змогли повернутися додому. « Хочеться, щоб кожен взяв про одному коту з вулиці, по собаці з вулиці, з притулку. Якби кожен взяв одного з вулиці, їх б там не лишилось», — переконана жінка. 

Читайте також:

У Харкові між обстрілами лагодять газові труби, які зрешетило осколками: коли чекати на газ

Село поблизу Гостомильського аеропорту першим потрапило під обстріл вертольотів: люди пригадують жах пережитого

Естонець покинув службу в НАТО і за власні кошти навчає українців злагоджено нищити ворога
Дополнительно:
Волонтерці із Бахмута вдалося виїхати зі своїми 24 котами і двома псами, та найважче дався пошук житла

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.