Сб. Июн 25th, 2022
За три місяці росіяни вбили вдвічі більше маріупольців, ніж фашисти за два роки - мер

Зараз під час окупації Росії зростає кількість братських могил навколо Маріуполя. Мер міста Вадим Бойченко каже, що росіяни «знищили Маріуполь, як звичайні терористи і вбивці».

Про це він заявив  під час всеукраїнського інформаційного телемарафону.

«Вони вбили понад 22 тисячі місцевого населення. Вони зруйнували на 50% наші багатоповерхові будинки, тобто перетворили їх на попіл. Тобто вони наробили більше лиха, ніж фашисти за два роки окупації. Нагадаю, що від 1941 до 1943 року фашисти, Гітлер вбили трохи більше 10 тис. населення», — сказав Бойченко.

За його словами, місто опинилося на межі спалаху інфекційних захворювань через підвищення температури повітря. Крім того, Маріуполь не має води, не має електропостачання, а також не працює сьогодні каналізація.

Як повідомлялося, від 1 липня російська «адміністрація» Маріуполя видаватиме гуманітарну допомогу не всім мешканцям окупованого міста — лише непрацездатним. Зокрема, інвалідам 1-ї та 2-ї груп, матерям-одиначкам з дітьми до 18 років, багатодітним сім'ям із трьома і більше дітьми, дітям-сиротам і вагітним жінкам.

Читайте також:

Його останнє повідомлення було ще з території «Азовсталі» — сестра командира морпіхів «Волини»
В Маріуполі окупанти намагаються відновити залізничну колію, щоб постачати на Донеччину зброю
Обіцяють платити їжею: окупанти на тимчасово захоплених територіях пропонують роботу українцям
Дополнительно:
За три місяці росіяни вбили вдвічі більше маріупольців, ніж фашисти за два роки - мер

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.