Сб. Июн 25th, 2022
1+1 відновлює вечірній випуск новин ТСН о 19:30 на YouTube

Так, на глядачів відеохостингу щоденно чекатимуть підсумкові новини дня, які триватимуть 30 хвилин — з 19:30 до 20:00. Ведучими програми позмінно будуть Наталія Мосейчук, Святослав Гринчук, Соломія Вітвіцька, Марічка Падалко та Наталія Островська.

Своєю чергою, Алла Мазур вестиме підсумкові новини в межах марафону обʼєднаних телеканалів о 20:00 під час слоту 1+1.

В 1+1 media розповідають, що від першого дня війни команда новинарів працює фактично 24 на 7, забезпечуючи глядачів з усього світу актуальними новинами про Україну та війну, розвʼязану рф. Водночас, редакція готова якісно наповнювати інформаційним контентом як ефір телемарафону “Єдині новини”, так і щоденний випуск ТСН о 19:30 з улюбленими мільйонами українців ведучими та журналістами.

“Щоденно ми намагаємося знаходити нові можливості для посилення інформаційного фронту. Тому відновлення традиційних випусків ТСН, якими глядачі памʼятають їх до війни, — це ще один важливий крок на шляху до нашої Перемоги. Ми маємо ресурс та бажання створювати велику кількість необхідного контенту, зокрема якісної аналітики, з якою українці в будь-якому куточку планети можуть ознайомитися через YouTube. Крім цього, маємо величезний запит від глядачів, адже за 25 років існування ТСН програма зібрала багатомільйонну аудиторію”, — коментують в 1+1 media.

Дивіться вечірні випуски ТСН щодня від 20 червня о 19:30 на YouTube 1+1 та 1+1 International. Також доєднуйтеся до перегляду телемарафону “Єдині новини”. До слова, якщо слот мовлення 1+1 в марафоні припадатиме на 19:30 — в YouTube буде йти дві паралельні трансляції.
Дополнительно:
1+1 відновлює вечірній випуск новин ТСН о 19:30 на YouTube

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.