Сб. Июн 25th, 2022
Це надлюдські можливості: військовий експерт про оборону ЗСУ Сєвєродонецька

Про це він сказав 16 червня в ефірі телемарафону.

«Щодо Сєвєродонецька, то там ЗСУ займають найбільш вигідні оборонні позиції — це саме в промзоні, яку понад 2 тижні не можуть взяти окупанти. Чому? Бо оборонні позиції там найбільш вигідні, а наступальні майже невелюються. Скільки ще можуть протриматися ЗСУ, важко сказати, але те, що вони вже зробили — це надлюдські можливості. Це так само, як було і в Маріуполі», — наголосив Коваленко.

Військовий експерт зазначив, що українські військові в Сєвєродонецьку стримують навалу російських окупантів, які по деяким напрямкам мають кількісну перевагу 1 до 10 і навіть більше — 1 до 15, а інколи і 1 до 20.

«Сєвєродонецьк — це невеличке місто, яке вже понад два тижні блокує наступальні дії однієї з найбільших груп російських окупаційних військ взагалі на Донбасі. Порівняти цю групу військ можна з групою в Ізюмі, яка зараз створює наступ на Слов'янськ. Але теж не дуже вдало», — говорить Коваленко.

Нагадаємо, 24 лютого Росія напала на Україну, завдавши серію ракетних та авіаударів по наших містах, зокрема і по Києву. Широкомасштабне вторгнення триває вже 113-й день (війна 8 років). Окупанти продовжують руйнувати українські села, селища і міста крилатими ракетами та авіабомбами, вбиваючи мирне населення та завдаючи нищівних руйнувань інфраструктурі.

Читайте також:

Дев'ятеро із десяти українців зіткнуться з бідністю: ООН дала невтішний прогноз у разі довготривалої війни
Путін насправді досить серйозно хворий — колишній керівник британської розвідки
«Це дуже сильний хід»: військовий експерт пояснив, навіщо таблоїди «поховали» Путіна
Дополнительно:
Це надлюдські можливості: військовий експерт про оборону ЗСУ Сєвєродонецька

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.