Сб. Июн 25th, 2022
Даніель Салем отримав контузію на фронті: "Ліве вухо навряд чутиме"

Цього разу відео Даніеля Салема з фронту, яке він розмістив у себе в Instagram відрізняється від попереднього більш жорстокими кадрами.

У ролику Салем показав, як він з побратимами виконує одне з бойових завдань. Під час бою з російськими військовими бійці з загону зірки отримали легкі поранення. У відео вони демонструють, куди саме їх поранило, тому пост позначений як такий, що містить потенційно неприйнятний контент.

Під час цього бою Даніель й сам отримав контузію, у результаті якої було пошкоджено вухо:

«Близько. Люблю тебе, моя Україно! Не втомлюся тобі це казати! Воїни! Козаки! Брати! Ліве вухо навряд чутиме, легка контузія. А так, в строю», — підписав відео Салем.

Увага! Відео містить нецензурну лексику!Зіркові друзі підтримали Даніеля і попросили, аби він зі співслужбовцями берегли себе: «Даня! Дякую вам! Бережи вас Бог!» – написала дружина Володимира Остапчука Христина. «Данька, і сміх, і гріх… Коли вже цих тварюк пере*башать. Сил вам та такого ж бойового настрою», — побажала Даша Астаф’єва. «Бережи себе!» – попросила Катерина Осадча. «Даніель, брате! Нехай Всесвіт оберігає вас! Будь ласка, повертайтеся цілими», — попросив танцівник Макс Чмерковський.

Читайте також:

Олександр Положинський з фронту насмішив кумедним відео, де танцює з побратимами
Ексклюзив. Матвієнко розповіла про розлуку з Мірзояном та що одразу зробить після перемоги України
Олена Мозгова обурена схвальними відгуками українців про нову пісню «Ногу свело»: «Вбийте в собі комплекс меншовартості»
Дополнительно:
Даніель Салем отримав контузію на фронті: "Ліве вухо навряд чутиме"

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.